Tellimine ja info 56 5000 55

Pinnase äravedu ja utiliseerimine

Pinnase äravedu teostame reeglina kas kallurite või multilift konteineritega. Vajadusel saate meilt tellida ka pinnase laadimisteenuse, kas laaduriga või käsitsi.

Pinnase äraveo teenust on võimalik osutada lihtsalt tunnitööna (ladustamine tellija poolt soovitud sihtpunkti) või täisteenusena (meie poolt valitud utiliseerimiskohta). Anname hüva nõu Teile mittevajaliku materjali/prügi käitlemisel – mõnikord saame materjalid teise kliendi juures taaskasutusse anda ja sellega Teie jaoks utiliseerimiskulusid vähendada.
Soovi korral saame samade autodega tagasi tulles Teile erinevaid ehitusmaterjale tarnida. Müüme kõiki Eestis saadaolevaid puistematerjale: killustik, ehitusliiv, täiteliiv, kruus, freesasfalt, muld, täitepinnas jne. Täpsema ülevaate meie müüdavatest materjalidest leiate SIIT.

Meie poolt pakutava tehnika nimekirja leiate kõrvalasuvast menüüst ja selle tellimiseks saate kasutada parempoolset tellimisvormi. Peale tellimisvormi saatmist edastab meie logistik Teile kas meili-, või telefoni teel hinnapakkumise ja lepib kokku kõik muud vajalikud üksikasjad.

Talviti pakume ka lume äravedu ja lükkamist katuselt, hoovist, kõnni- ja sõiduteelt. Lisaks müüme soodsa hinnaga graniitkillustikku libeduse tõrjeks. Küsi lisa!

Print Friendly, PDF & Email

Helista: 56 5000 55

või

Täida tellimusvorm