Tellimine ja info 56 5000 55

Kraanaga kallurid

Vahest tuleb teostada vedusid, kus pealelaadimine toimub kraanaga, aga maha saab koorma juba kallutada (teatud tüüpi konteinerite tühjendamine, suuremamõõduliste esemete utiliseerimine vms.), siis on arukas tellida kraanaga kallur. See hoiab kokku kulusid tõstetööde pealt ja asi saab väiksema vaevaga aetud. Kraanaga kallureid on saadaval nii 10-, kui 15 tonnistena, meie logistik aitab Teil valida optimaalse variandi.

Kallurvedusid teostame nii teenustööna, kui koos materjalide müügiga. Müüme kõiki Eestis saadaolevaid puistematerjale: killustik, ehitusliiv, täiteliiv, kruus, freesasfalt, muld, täitepinnas jne. Täpsema ülevaate meie müüdavatest materjalidest leiate SIIT. Samuti anname hüva nõu Teile mittevajaliku materjali/prügi utiliseerimisel. Mõnikord saame materjalid teise kliendi juures taaskasutusse anda ja sellega Teie jaoks utiliseerimiskulusid vähendada.

Meie poolt pakutava tehnika nimekirja leiate kõrvalasuvast menüüst ja selle tellimiseks saate kasutada parempoolset tellimisvormi. Peale tellimisvormi saatmist edastab meie logistik Teile kas meili-, või telefoni teel hinnapakkumise ja lepib kokku kõik muud vajalikud üksikasjad.

Print Friendly, PDF & Email

Helista: 56 5000 55

või

Täida tellimusvorm