Tellimine ja info 56 5000 55

8-30 m³ multilift konteinerid

Multilift konteiner on põhimõtteliselt kallur, vahe on selles, et see auto saab oma “kasti” Teie juurde maha jätta. Sedasorti tehnikat on võimalik kasutada ehitusprahi-, täitepinnase- vms. utiliseerimiseks, aga miks mitte ka materjalide tarnimiseks. Viimast võimalust kasutatakse juhul, kui koormat ei saa mingil põhjusel maha kallutada, siis on võimalik väljalaadimine teostada otse konteinerist, kas kärude- või ekskavaatoriga. Reeglina tellitakse multilift konteiner juhul, kui peale- või mahalaadimine võtab rohkem aega: konteineri päevarent on odavam, kui terve auto rent. Konteineriga kallurid on saadaval 10 kuni 15 tonnise kandevõimega ja 8-30 m3 mahutavusega, samuti ka kraanadega – meie logistik aitab Teil valida optimaalse variandi.
Vajadusel saate meilt tellida ka laadimisteenuse, kas laaduriga, või käsitsi.

Konteinervedusid teostame nii lihtsalt teenustööna, kui ka koos materjalide müügiga. Müüme kõiki Eestis saadaolevaid puistematerjale: killustik, ehitusliiv, täiteliiv, kruus, freesasfalt, muld, täitepinnas jne. Täpsema ülevaate meie müüdavatest materjalidest leiate SIIT.
Samuti anname hüva nõu Teile mittevajaliku materjali/prügi utiliseerimisel. Mõnikord saame materjalid teise kliendi juures taaskasutusse anda ja sellega Teie jaoks utiliseerimiskulusid vähendada.

Meie poolt pakutava tehnika nimekirja leiate kõrvalasuvast menüüst ja selle tellimiseks saate kasutada parempoolset tellimisvormi. Peale tellimisvormi saatmist edastab meie logistik Teile kas meili-, või telefoni teel hinnapakkumise ja lepib kokku kõik muud vajalikud üksikasjad.

Print Friendly, PDF & Email

Helista: 56 5000 55

või

Täida tellimusvorm