Tellimine ja info 56 5000 55

15T kallurid

“Viieteisttonnised”, ehk kolmeteljelised kallurid on kõige levinum kalluri tüüp. Seda põhjusel, et need on oma suuema kandevõime juures peaaegu sama pikad ja manööverdusvõimelised, kui väiksemad autod. 15t kallurid võib jagada kahte gruppi: ühe-, või kaheteljeveolisteks (6X2 või 6X4). Kaheteljeveolised (6X4) kallurid on suurema läbivusega ja seetõttu sobivad rohkem objektidele, kus on pehmem pinnas ja on oht sisse vajuda/kinni jääda. Kahjuks on nende autode tunnihind ka mõnevõrra kallim, kuna ekspluatatsioonikulud on üheteljeveolistest kalluritest suuremad.

Kallurvedusid teostame nii teenustööna, kui koos materjalide müügiga. Müüme kõiki Eestis saadaolevaid puistematerjale: killustik, ehitusliiv, täiteliiv, kruus, freesasfalt, muld, täitepinnas jne. Täpsema ülevaate meie müüdavatest materjalidest leiate SIIT.

Meie poolt pakutava tehnika nimekirja leiate kõrvalasuvast menüüst ja selle tellimiseks saate kasutada parempoolset tellimisvormi. Peale tellimisvormi saatmist edastab meie logistik Teile kas meili-, või telefoni teel hinnapakkumise ja lepib kokku kõik muud vajalikud üksikasjad.

Print Friendly, PDF & Email

Helista: 56 5000 55

või

Täida tellimusvorm